Praktické zrkadlové svetlo Melike so zásuvkou

So zásuvkou – zrkadlové svietidlo Melike Predovšetkým v malých kúpeľniach je človek vďačný za každé riešenie šetriace priestor. Často sa... viac informácií »
Praktické zrkadlové svetlo Melike so zásuvkou
Značka: Lindby
90 EUR100 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
So zásuvkou – zrkadlové svietidlo Melike Predovšetkým v malých kúpeľniach je človek vďačný za každé riešenie šetriace priestor. Často sa...

So zásuvkou – zrkadlové svietidlo Melike Predovšetkým v malých kúpeľniach je človek vďačný za každé riešenie šetriace priestor. Často sa stretávame s problémom, že v kúpeľni jednoducho nie je dostatok prípojok na zástrčky a osvetlenie. Nástenné svietidlo Melike tak zabíja dve muchy jednou ranou a bude skvelou voľbou nielen ak hľadáte osvetlenie zrkadla. Na spodnej strane jeho lesklého pochrómovaného rámu sa totižto nachádza zásuvka. Je prekrytá klapkou, takže je nenápadná, ak ju práve nepoužívate, a nijako neruší celkový vzhľad svietidla. Súčasne je však Melike aj štýlovým zdrojom osvetlenia, ktorý presviedča svojím príjemným dizajnom. Samotný zdroj svetla, žiarovka typu E14, je obklopený valcovým skleneným tienidlom, ktoré zabezpečuje mäkké rozptyľovanie svetla do miestnosti. Pri montáži napravo a naľavo od zrkadla vyžaruje svietidlo Melike jasné svetlo a svojou integrovanou zásuvkou navyše ponúka doplnkovú funkciu.

Tento dizajnový tovar Praktické zrkadlové svetlo Melike so zásuvkou od značky s dlhou tradíciou Lindby môžete zohnať v našej internetovej ponuke vo výhodnej akcii! V akcii za cenu 90 EUR.