Arcchio Hidaya polozapustené svetlo 2-pl. čierna

Pieskovo čierne čiastočne zapustené svietidlo Hidaya vyrobené z ocele s rýchlospojkou WAGO Hidaya presviedča svojím jemným charakterom z ocele a... viac informácií »
Arcchio Hidaya polozapustené svetlo 2-pl. čierna
Značka: Arcchio
60 EUR70 EUR Zľava -14%
Overiť dostupnosť »
Pieskovo čierne čiastočne zapustené svietidlo Hidaya vyrobené z ocele s rýchlospojkou WAGO Hidaya presviedča svojím jemným charakterom z ocele a...

Pieskovo čierne čiastočne zapustené svietidlo Hidaya vyrobené z ocele s rýchlospojkou WAGO Hidaya presviedča svojím jemným charakterom z ocele a pokojnou farebnou schémou v pieskovej čiernej farbe. Môže byť vybavený dvoma žiarovkami GU10 a jeho objímky je možné sklopiť v dvoch smeroch, aby bolo možné podľa potreby zmeniť vyrovnanie osvetlenia. Svietidlo má tiež svorku pre rýchle pripojenie WAGO, ktorá umožňuje montáž bez skrutiek vďaka odolnému, bezpečnému a pružnému mechanizmu bez použitia nástrojov. Hidaya sa dá ľahko integrovať do štýlu vybavenia a dá sa použiť aj na obchodné účely v súkromnom sektore. Ak je to potrebné, možno ho kombinovať s inými svetlami v jeho sérii, aby pôsobili celkovým harmonickým dojmom.

Tento kvalitný a lacný výrobok Arcchio Hidaya polozapustené svetlo 2-pl. čierna od kvalitnej spoločnosti Arcchio ide získať aktuálne na webe v zľave! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 60 EUR.