Arcchio Talima stropné LED svetlo hranaté biele

LED stropné svietidlo Talima s výklopnou hlavou žiarovky Stropné LED svietidlo Talima zaujme fascinujúcim dizajnom, ktorý je príťažlivý aj... viac informácií »
Arcchio Talima stropné LED svetlo hranaté biele
Značka: Arcchio
130 EUR160 EUR Zľava -18%
Overiť dostupnosť »
LED stropné svietidlo Talima s výklopnou hlavou žiarovky Stropné LED svietidlo Talima zaujme fascinujúcim dizajnom, ktorý je príťažlivý aj...

LED stropné svietidlo Talima s výklopnou hlavou žiarovky Stropné LED svietidlo Talima zaujme fascinujúcim dizajnom, ktorý je príťažlivý aj minimalistický. Talima charakterizuje jednoduché farby a geometricky určený tvar. Jedná sa o žiarovku, ktorú je možné nastaviť pomocou intenzity svetla podľa vlastného želania pomocou bežného stmievača. Okrem toho je možné reflektor podľa potreby nakloniť a nastaviť tak určité objekty do centra pozornosti. Príjemné osvetlenie pre súkromné použitie, ale aj pre hotely a reštaurácie.

Tento veľmi obľúbený tovar Arcchio Talima stropné LED svetlo hranaté biele od tejto skvelej značky Arcchio môžete nájsť aktuálne v našej ponuke za úplne najnižšiu cenu! V akcii od 130 EUR.