Retro okrúhla bodová mosadz so stropnou doskou 3-svetlá – Gissi

Radi by sme vám predstavili sériu Gissi, veľmi šikovné miesto v elegantnej farbe! Elegantný dizajn sa skvele hodí do mnohých rôznych interiérov a... viac informácií »
Retro okrúhla bodová mosadz so stropnou doskou 3-svetlá - Gissi
Značka: QAZQA
43 EUR
Overiť dostupnosť »
Radi by sme vám predstavili sériu Gissi, veľmi šikovné miesto v elegantnej farbe! Elegantný dizajn sa skvele hodí do mnohých rôznych interiérov a...

Radi by sme vám predstavili sériu Gissi, veľmi šikovné miesto v elegantnej farbe! Elegantný dizajn sa skvele hodí do mnohých rôznych interiérov a štýlov, možno aj do vášho? Môžete naplno využiť praktickú podstatu modelu, zamerať reflektor na ideálne miesto, aby ste už nikdy neboli v tme! Svietidlo má výšku 14,5 cm. Montážna doska má priemer 20,5 cm. Lampu dokončíte tromi svetelnými zdrojmi s objímkou GU10 (max. 35 Watt), ktorú je stále potrebné objednať zvlášť. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Pozdvihnite príjemnú atmosféru vášho interiéru na ešte vyššiu úroveň!

Obľúbený tovar Retro okrúhla bodová mosadz so stropnou doskou 3-svetlá - Gissi od dodávateľa tovaru QAZQA jednoducho zaobstaráte tu za výpredajovú cenu! Akčné ceny už od 43 EUR.