Svetelný LED stĺp Rath, 130 W, IP69, sklopný

LED svetelný stĺp Rath - sklopný s triedou ochrany IP69K LED svetelný stĺp Rath vyrobený z plastu sa perfektne hodí na osvetlenie v dielni, na stavbe... viac informácií »
Svetelný LED stĺp Rath
Značka: Ledino
250 EUR
Overiť dostupnosť »
LED svetelný stĺp Rath - sklopný s triedou ochrany IP69K LED svetelný stĺp Rath vyrobený z plastu sa perfektne hodí na osvetlenie v dielni, na stavbe...

LED svetelný stĺp Rath – sklopný s triedou ochrany IP69K LED svetelný stĺp Rath vyrobený z plastu sa perfektne hodí na osvetlenie v dielni, na stavbe alebo v záhrade. Vďaka triede ochrany IP69K je svetelný stĺp optimálne chránený aj pri použití vysokotlakového čističa alebo pary. Vďaka zabudovaným LED diódam vydáva jasné svetlo. LED svetelný stĺp je skladací, a preto sa ľahko transportuje. – 360 ° uhol lúča – Nárazuvzdorný IK10 – 5m kábel (3x 1,5 mm2) so zástrčkou Tento skvelý produkt Svetelný LED stĺp Rath, je k dostaniu už dnes tu na webe zaradený v rubrike stavebné svetlá a priemyslové svietidlá. Mrknite na ešte ostatné produkty v spomínanej kategórii v akcii.

Podarený produkt Svetelný LED stĺp Rath, 130 W, IP69, sklopný od kvalitnej značky Ledino jednoducho môžete získať momentálne na webe za primerané peniaze! V akcii od 250 EUR.