Inteligentné závesné svietidlo sivé 30 cm vrátane svetelného zdroja WiFi A60 – Dory

Dory je nádherné závesné svietidlo s robustným okrajom vďaka povrchovej úprave tienidla. Svietidlo je vhodné do jedálne, kuchyne, spálne a obývacej... viac informácií »
Inteligentné závesné svietidlo sivé 30 cm vrátane svetelného zdroja WiFi A60 - Dory
Značka: QAZQA
47 EUR
Overiť dostupnosť »
Dory je nádherné závesné svietidlo s robustným okrajom vďaka povrchovej úprave tienidla. Svietidlo je vhodné do jedálne, kuchyne, spálne a obývacej...

Dory je nádherné závesné svietidlo s robustným okrajom vďaka povrchovej úprave tienidla. Svietidlo je vhodné do jedálne, kuchyne, spálne a obývacej izby. Dodaný inteligentný svetelný zdroj E27 robí túto lampu ešte jedinečnejšou, pretože tento svetelný zdroj môžete nastaviť pomocou inteligentného domáceho asistenta alebo inteligentného telefónu v ľubovoľnej farbe svetla, ktorú chcete. Svetelný zdroj (maximálne 9 Watt a v priemere 25 000 hodín horenia) má maximum 800 lúmenov a 2200 až 4000 Kelvinov. Vďaka tomu je táto lampa ideálna na použitie ako náladové osvetlenie, funkčné osvetlenie a základné osvetlenie. Takže doma skutočne dostanete multifunkčné svietidlo! Svietidlo má priemer 30,5 cm a výšku 130 cm, ktoré si môžete pri inštalácii skrátiť. Montážna doska má priemer 10,5 cm. Šnúra má dĺžku 90 cm. Doprajte svojmu interiéru surovú hranu a prineste si domov závesnú lampu Dory!

Obľúbený a akčný kus Inteligentné závesné svietidlo sivé 30 cm vrátane svetelného zdroja WiFi A60 - Dory od výrobcu s dlhoročnou tradíciou QAZQA je možné ľahko získať momentálne na webe za mimoriadne nízku cenu! Akčné ceny od 47 EUR.