Svetelná reťaz do fliaš Dew Drops 75cm, strieborná

Svetelná reťaz LED Dew Drops na batériu dlhá 75 cm Na dekoráciu slávnostného stola a na mnohé iné účely dekorácie osvetlením sa ponúka 75 cm... viac informácií »
Svetelná reťaz do fliaš Dew Drops 75cm
Svetelná reťaz LED Dew Drops na batériu dlhá 75 cm Na dekoráciu slávnostného stola a na mnohé iné účely dekorácie osvetlením sa ponúka 75 cm...

Svetelná reťaz LED Dew Drops na batériu dlhá 75 cm Na dekoráciu slávnostného stola a na mnohé iné účely dekorácie osvetlením sa ponúka 75 cm dlhá svetelná LED reťaz Dew Drops. Batéria (1 x A – nie je súčasťou balenia) nie je v porovnaní s mnohými inými lampami na batérie v obyčajnej krabičke na batérie z plastu, ale je skrytá v rúrke. Po drôte je rozmiestnených 15 teplých bielych LED a svojim teplým svetlom upriamia pozornosť na každú dekoráciu. – rozsah dodávky zahŕňa len svetelnú reťaz, nie však zobrazený sklenený tovar. Tento veľmi obľúbený tovar možno kúpiť okrem iného na stránkach v populárnej sekcii vnútorné osvetlenie. Pripravili sme pre vás podobné produkty vo spomínanej sekcii za neuveriteľne výhodnú cenu! Vehlasná značka STAR TRADING pre svojich zákazníkov dodáva kvalitné produkty Presvedčte sa. Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke však ďalšie vybrané produkty od dodávateľa STAR TRADING. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľmi žiadaný tovar Svetelná reťaz do fliaš Dew Drops 75cm, strieborná od výrobcu so zárukou kvality STAR TRADING je možné ľahko získať bezpečne online za úplne najnižšiu cenu! Stojí práve teraz u nás 6 EUR.