Stropný ventilátor Milos čierna remote, opcia WiFi

Trojlopatkový čierny stropný ventilátor Milos Stropný ventilátor Milos je vďaka svojmu čiernemu dizajnu v celom rozsahu vizuálne striedmym... viac informácií »
Stropný ventilátor Milos čierna remote
570 EUR670 EUR Zľava -14%
Overiť dostupnosť »
Trojlopatkový čierny stropný ventilátor Milos Stropný ventilátor Milos je vďaka svojmu čiernemu dizajnu v celom rozsahu vizuálne striedmym...

Trojlopatkový čierny stropný ventilátor Milos Stropný ventilátor Milos je vďaka svojmu čiernemu dizajnu v celom rozsahu vizuálne striedmym nábytkovým prvkom, ktorý možno integrovať do mnohých rôznych koncepcií interiérového dizajnu. Lopatky sú vyrobené z drevovláknitej dosky strednej hustoty, kryt motorovej jednotky a montážna tyč sú vyrobené z ocele. Systém Milos možno použiť aj so zavesenými podhľadmi. Funkcie Milos sa ovláda pomocou priloženého diaľkového ovládania. Dá sa regulovať v šiestich stupňoch rýchlosti. Okrem toho je možné zmeniť smer chodu tak, aby v lete smeroval chladný vzduch do obývaného priestoru a v zime teplý vzduch nahromadený pod stropom. V prípade potreby je možné dodatočne namontovať rádiový prijímač, ktorý umožňuje integráciu cez sieť WLAN na ovládanie pomocou bezplatnej aplikácie WiZ alebo hlasovým príkazom. Technické údaje – Maximálna cirkulácia vzduchu: 140,14 m³/min Výstup na rýchlosť: – 4 watty pri 50 otáčkach za minútu – 6 wattov pri 73 otáčkach za minútu – 10 W pri 96 otáčkach za minútu – 16 wattov pri 118 otáčkach za minútu – 28 wattov pri 143 otáčkach za minútu – 34 Wattov pri 188 otáčkach za minútu
Veľa predávaný tovar možno kúpiť bezprostredne na webe zaradený v kategórii stropné ventilátory! Teraz môžete nájsť unikátne produkty vo spomínanej sekcii z pohodlia domova.

Neodolateľný kus Stropný ventilátor Milos čierna remote, opcia WiFi od výrobcu s dlhou históriou FARO BARCELONA je možné zaobstarať tu teraz práve v zľave! Cena od 570 EUR.