Stropný ventilátor Lantau, remote, orech/čierna

Stropný ventilátor Lantau s diaľkovým ovládaním a tromi lopatkami z masívneho dreva Tri lopatky stropného ventilátora Lantau sú elegantne a moderne... viac informácií »
Stropný ventilátor Lantau
469,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropný ventilátor Lantau s diaľkovým ovládaním a tromi lopatkami z masívneho dreva Tri lopatky stropného ventilátora Lantau sú elegantne a moderne...

Stropný ventilátor Lantau s diaľkovým ovládaním a tromi lopatkami z masívneho dreva Tri lopatky stropného ventilátora Lantau sú elegantne a moderne zakrivené a vyrobené z tmavého orechového dreva. Oceľová motorová jednotka má decentnú čiernu povrchovú úpravu. Funkcie Lantau sa dá regulovať v troch úrovniach rýchlosti a má reverzibilný smer chodu. Ventilátor tak v lete poskytuje chladivý vánok a v zime vracia ohriaty vzduch nahromadený pod stropom do obytného priestoru. Nastavenia sa vykonávajú pomocou priloženého diaľkového ovládania. Technické údaje – Maximálna cirkulácia vzduchu: 147,56 m³/min Výstup na rýchlosť: – 14 wattov pri 90 otáčkach za minútu – 30 wattov pri 140 otáčkach za minútu – 65 wattov pri 180 otáčkach za minútu
Tento skvelý produkt môžete nájsť jednoducho na webe v známej rubrike stropné ventilátory! Teraz kúpite iné výrobky vo spomínanej sekcii za super ceny. Predný dodávateľ FARO BARCELONA dodáva svojim zákazníkom veľmi kvalitný sortiment. Nové kúsky každý deň!

Akčný a v zľave produkt Stropný ventilátor Lantau, remote, orech/čierna od dodávateľa so skvelou povesťou FARO BARCELONA jednoducho nájdete tu a teraz za skvelú cenu! V akcii za 469,90 EUR.