Stropný ventilátor Komodo svetlo + otočné lopatky

Trojlistový stropný ventilátor Komodo s osvetlením Čierny, takmer priemyselne vyzerajúci stropný ventilátor Komodo má tri vymeniteľné lopatky.... viac informácií »
Stropný ventilátor Komodo svetlo + otočné lopatky
229,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Trojlistový stropný ventilátor Komodo s osvetlením Čierny, takmer priemyselne vyzerajúci stropný ventilátor Komodo má tri vymeniteľné lopatky....

Trojlistový stropný ventilátor Komodo s osvetlením Čierny, takmer priemyselne vyzerajúci stropný ventilátor Komodo má tri vymeniteľné lopatky. Môže byť nainštalovaný buď jednoduchý čierny alebo ušľachtilý orechový dekor. Vďaka integrovanému osvetleniu je Komodo ideálne pre všetky obytné priestory až do 25 m², pretože tu sa šikovne kombinuje svetlo a vzduch. Či už v zime cirkuluje teplý vzduch, alebo v lete ochladzuje občerstvenie, Komodo je presvedčivé po celej čiare. Funkcie Prietok a spiatočka sa zapínajú priamo na ventilátore. Elegantné ťahové spínače posilňujú retro a priemyselný vzhľad a zaisťujú zapínanie a vypínanie, ako aj rôzne úrovne rýchlosti. Technické špecifikácie Výkon na rýchlosť: – 15 wattov pri 63 ot./min – 24 wattov pri 191 ot./min – 46 wattov pri 250 ot./min Prietok vzduchu / prúdenie cirkulujúceho vzduchu: 61,46 m³ / min. / 2 833 CFM Energialuokka: A++ Veľa podarený kus Stropný ventilátor Komodo svetlo + ide nakúpiť pohodlne tu u nás umiestnený v rubrike stropné ventilátory so svetlom! Získajte úplne nové kusy z tejto známej rubriky v bezva akcii! Slávna značka FARO BARCELONA vyrába top produkty. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú. Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte sa, máme toho viac! Pozrite sa tiež na viac výrobkov od značky FARO BARCELONA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Často vyhľadávaný tovar Stropný ventilátor Komodo svetlo + otočné lopatky značky FARO BARCELONA získajte teraz trvalo výhodne! Cenovo vychádza na 229,90 EUR.