Stropný ventilátor Hoi An, biely, matný

Trojkrídlový stropný ventilátor Hoi An v trendovom vintage vzhľade Stropný ventilátor Hoi An vo vintage dizajne s tromi krídlami z vrstveného dreva... viac informácií »
Stropný ventilátor Hoi An
Značka: EGLO
249,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Trojkrídlový stropný ventilátor Hoi An v trendovom vintage vzhľade Stropný ventilátor Hoi An vo vintage dizajne s tromi krídlami z vrstveného dreva...

Trojkrídlový stropný ventilátor Hoi An v trendovom vintage vzhľade Stropný ventilátor Hoi An vo vintage dizajne s tromi krídlami z vrstveného dreva slúži nielen na ventiláciu vzduchu, ale aj ako štýlový bytový doplnok. Kryt je vyrobený z liateho hliníka. Vrátane diaľkového ovládača a 90 cm dlhej predlžovacej tyče (Ø 2,1 cm). Vybavený AC motorom (striedavý prúd) s dlhou životnosťou. Funkcie So systémom Hang Sure na bezpečnú stropnú montáž so sklonom až 14° stupňov. Kývaniu ventilátora zabraňuje integrovaný guľový kĺb. Technické údaje Výkon podľa rýchlosti: – 26 W pri 128 ot./min – 54 W pri 207 ot./min – 75 W pri 252 ot./min – maximálny prúd vzduchu: 186,07 m³/min
Tento lacný produkt Stropný ventilátor Hoi An, biely, je k dostaniu bez problémov tu a teraz na našom webe umiestnený v kategórii stropné ventilátory. Teraz si môžete zaobstarať akčné výrobky zo spomínanej rubriky za priaznivú cenu!

Obľúbený a kvalitný produkt Stropný ventilátor Hoi An, biely, matný od poprednej značky EGLO jednoducho získate aktuálne v našej ponuke až neuveriteľne lacno. Výhodne za super cenu 249,90 EUR.