Stropný ventilátor biely – čerstvý 3

Moderný a štýlový multifunkčný stropný ventilátor so šiestimi lopatkami v bielej a drevenej povrchovej úprave. Vy si vyberiete, ktorá strana... viac informácií »
Stropný ventilátor biely - čerstvý 3
Značka: QAZQA
99 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderný a štýlový multifunkčný stropný ventilátor so šiestimi lopatkami v bielej a drevenej povrchovej úprave. Vy si vyberiete, ktorá strana...

Moderný a štýlový multifunkčný stropný ventilátor so šiestimi lopatkami v bielej a drevenej povrchovej úprave. Vy si vyberiete, ktorá strana dotvára konečnú úpravu! Fresh 3 je ideálny do každej miestnosti, kde chcete chladný a osviežujúci vánok, a perfektne sa hodí do moderného interiéru. Ventilátor je vybavený dvoma reťazami. Jeden na ovládanie svetla a druhý na ovládanie ventilátora. Tento stropný ventilátor Fresh 3 má navyše letnú polohu pre chladenie a zimnú polohu pre cirkuláciu teplého vzduchu smerom dole So šírkou 80 cm je tento ventilátor dostatočne široký, aby zaručil dobrú cirkuláciu vzduchu vo vami zvolenom priestore. Montážna doska má priemer 16 cm. Tento stropný ventilátor s výkonom 42,4 decibelov je tichý so striedavým motorom a zaručuje, že si súčasne môžete vychutnať vysoko kvalitný ventilátor a energeticky efektívne osvetlenie. Perfektný stropný ventilátor do vašej spálne, obývacej izby alebo kancelárie pre osviežujúci a chladný priestor. Na to, aby svietidlo Fresh 3 svietilo, je potrebný svetelný zdroj s maximálnym príkonom 60 W (malé svietidlo E14). Tento výnimočný tovar Stropný ventilátor biely – čerstvý 3 môžete kúpiť jednoducho tu na našom webe v obľúbenej rubrike stropne ventilatory. Nájdite si ďalšie produkty z tejto známej kategórie za priaznivú cenu! U zákazníkov obľúbený výrobca QAZQA môže ponúkať prvotriedny tovar Však to vidíte sami! Naša ponuka je široká, u nás v ponuke nájdete ďalší preverený tovar od dodávateľa QAZQA. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento výnimočný produkt Stropný ventilátor biely - čerstvý 3 od výrobcu s dlhoročnou tradíciou QAZQA pohodlne zaobstaráte aktuálne v našej ponuke za rozumné peniaze! V akcii za cenu 99 EUR.