Hunter Maribel – nadčasový stropný ventilátor

Ideálny na terasy a do exteriéru – stropný ventilátor Maribel Nadčasový stropný ventilátor Maribel je navrhnutý špeciálne pre exteriér. Jeho... viac informácií »
Hunter Maribel – nadčasový stropný ventilátor
Značka: Hunter
260 EUR
Overiť dostupnosť »
Ideálny na terasy a do exteriéru – stropný ventilátor Maribel Nadčasový stropný ventilátor Maribel je navrhnutý špeciálne pre exteriér. Jeho...

Ideálny na terasy a do exteriéru – stropný ventilátor Maribel Nadčasový stropný ventilátor Maribel je navrhnutý špeciálne pre exteriér. Jeho päť vode odolných plastových lopatiek je zdobených ušľachtilým orechovým dekorom. Vhodný kryt je odolný voči počasiu, nehrdzavejúci a nalakovaný elegantnou tmavohnedou farbou. Tak sa znamenite hodí k väčšine záhradného a terasového nábytku. Funkcie Je tiež možné namontovať ho na šikmé stropy. Vrátane chodu vpred aj spätného chodu. Môže sa ovládať pomocou ťahacieho spínača. Možné je však aj retiazkové ovládanie. Popri tom je možné vybrať si zo štyroch rôznych rýchlostných stupňov. Voliteľne môže byť ovládanie dodatočne vybavené nástenným spínačom (dostupný v príslušenstve). Technické údaje Výkon podľa rýchlosti: – 17 wattu pri 84 ot./min – 46 wattu pri 151 ot./min – 67 wattu pri 193 ot./min Zvláštne vlastnosti Výbavu ventilátora je tiež možné rozšíriť o osvetlenie. Vhodné svietidlá sú dostupné v príslušenstve.

Najpredávanejší kus Hunter Maribel – nadčasový stropný ventilátor od značky s dobrým menom Hunter môžete pohodlne získať momentálne na našich stránkach za výhodné peniaze. Aktuálne za 260 EUR.