Stropné zapustené LED svetlo Spectra Recessed IP54

LED zapustené stropné svetlo Spectra Zapustené s jedinečným svetelným lúčom S týmto zapustene LED svietidla Spectra LED sú možné fascinujúce... viac informácií »
Stropné zapustené LED svetlo Spectra Recessed IP54
LED zapustené stropné svetlo Spectra Zapustené s jedinečným svetelným lúčom S týmto zapustene LED svietidla Spectra LED sú možné fascinujúce...

LED zapustené stropné svetlo Spectra Zapustené s jedinečným svetelným lúčom S týmto zapustene LED svietidla Spectra LED sú možné fascinujúce svetelné efekty a neobvyklé osvetlenie. Je zabudovaná do stropu a zatvára sa okrúhlym tvarom, vďaka čomu takmer steká do stropu. Na jeho okrúhly tvar inštalácie bol umiestnený uzavretý polkruh. Týmto sa získal otvor po celej jeho hrane, v ktorom sedia teplé biele LED diódy. Tieto vyžarujú jasné svetlo, ktoré vytvára vzrušujúce svetelné efekty na strop a stenu. Rovnako ako svetelná dráha, svetelný lúč vedie priamo doľava a doprava pozdĺž stropu a tiež vedie priamo dole po stene. Ak umiestnite napríklad svetlo do stredu chodby, je úplne a intenzívne osvetlené a cesta je opticky vedená. Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Stropné zapustené LED svetlo Spectra Recessed IP54 môžete zaobstarať ľahko tu na našich stránkach zaradený v sekcii vysokonapäťové zapustené svietidlá 230 v! Teraz nájdete ostatné produkty z našej sekcie v akcii! Máme toho pre vás viac, u nás totiž nájdete ďalšie vybrané produkty od výrobcu ACB ILUMINACIÓN. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Vehlasná značka ACB ILUMINACIÓN dodáva svojim zákazníkom špičkový tovar.

Výnimočný produkt Stropné zapustené LED svetlo Spectra Recessed IP54 od obľúbeného výrobcu ACB ILUMINACIÓN jednoducho zoženiete v našej aktuálnej ponuke extra výhodne! Teraz môžete mať za 130 EUR.