Stropné svietidlo s ľanovým tienidlom čierne 25 cm – kombinované biele

Combi white je jednoduché stropné svietidlo, ktoré sa hodí do každého interiéru. S týmto stropným svietidlom okamžite poskytnete svojmu interiéru... viac informácií »
Stropné svietidlo s ľanovým tienidlom čierne 25 cm - kombinované biele
Značka: QAZQA
22 EUR
Overiť dostupnosť »
Combi white je jednoduché stropné svietidlo, ktoré sa hodí do každého interiéru. S týmto stropným svietidlom okamžite poskytnete svojmu interiéru...

Combi white je jednoduché stropné svietidlo, ktoré sa hodí do každého interiéru. S týmto stropným svietidlom okamžite poskytnete svojmu interiéru nádherný tvorca atmosféry. Lampa je tiež stmievateľná (stmievač nie je súčasťou dodávky), aby ste vytvorili dodatočnú atmosféru. Stropné svietidlo Combi sa skladá zo stropného svietidla a čierneho tienidla. Lampa je vysoká 19 cm a má priemer 25 cm. Stropná doska má priemer 10 cm. Ak si zakúpite túto žiarovku, je dôležité, aby ste si sami kúpili svetelný zdroj E27 (max. 60 W), pretože nie je súčasťou dodávky. Jednoduché, ale štýlové svietidlo, ktoré dotvorí váš interiér! Kvalitný a obľúbený výrobok Stropné svietidlo s ľanovým tienidlom čierne 25 cm možno zaobstarať pohodlne tu u nás v obľúbenej sekcii stropne svietidla. Teraz si môžete vybrať akčné výrobky z tejto obľúbenej sekcie vo výpredajovej akcii. Dodávateľ QAZQA svojim zákazníkom ponúka prémiové výrobky. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme v ponuke tiež viac skvelých produktov od dodávateľa QAZQA. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento obľúbený produkt Stropné svietidlo s ľanovým tienidlom čierne 25 cm - kombinované biele originál od značky QAZQA máte možnosť kúpiť si práve teraz u nás za výpredajovú cenu. Ponuky od 22 EUR.