Stropné svietidlo rondel Space Mission, modrá

Vynikajúci výrobok Stropné svietidlo rondel Space Mission, modrá možno zohnať už dnes tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii stropné... viac informácií »
Stropné svietidlo rondel Space Mission
Značka: Elobra
59,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vynikajúci výrobok Stropné svietidlo rondel Space Mission, modrá možno zohnať už dnes tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii stropné...

Vynikajúci výrobok Stropné svietidlo rondel Space Mission, modrá možno zohnať už dnes tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii stropné svietidlá! Vyberte si iné produkty v spomínanej kategórii za super peniaze! Tým ale naša ponuka nekončí, u nás ponúkame viac. Máme v ponuke ďalšie produkty od značky Elobra. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.
Stropné svietidlo Space Mission s tromi pohyblivými reflektormi Stropné svetlo Space Mission vhodné pre deti je ideálnym osvetlením v detskej izbe a je určené pre ctižiadostivých vesmírnych cestujúcich. Láskyplné ilustrácie zdobia stropný panel, ktorý je vyrobený z dreva. Tri bodové svetlá s dvojitým kĺbom tiež zaisťujú, že každý kút miestnosti je ideálne osvetlený. A nielen na strop, je možné svietidlo Space Mission voliteľne pripevniť aj na stenu.

Tento unikátny produkt Stropné svietidlo rondel Space Mission, modrá pochádzajúce od značky Elobra máte možnosť nájsť zde teraz vo výpredajové akciu. Ponuky od 59,90 EUR.