Stropné svietidlo oceľové vrátane LED trojstupňového stmievateľného – Plazas Novo

Stropné svietidlo Plazas Novo je skutočným dizajnovým kúskom pre váš domov! Jeho elegantný tvar zaručuje, že sa perfektne hodí do moderného... viac informácií »
Stropné svietidlo oceľové vrátane LED trojstupňového stmievateľného - Plazas Novo
Značka: QAZQA
109 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo Plazas Novo je skutočným dizajnovým kúskom pre váš domov! Jeho elegantný tvar zaručuje, že sa perfektne hodí do moderného...

Stropné svietidlo Plazas Novo je skutočným dizajnovým kúskom pre váš domov! Jeho elegantný tvar zaručuje, že sa perfektne hodí do moderného interiéru. Stropné svietidlo je vyrobené z hliníka a ocele. Má výšku 8 cm, dĺžku 110 cm a šírku 25 cm. Montážna doska má výšku 4,5 cm, dĺžku 16 cm a šírku 10,5 cm. Plazas Novo má nevymeniteľné LED osvetlenie. Má svetelný výkon 2450 lúmenov a 2700 Kelvinov. To znamená, že stropná lampa má veľa jasného svetla, skutočnú silu! Našťastie je lampa stmievateľná aj pomocou 3-stupňového stmievača. To znamená, že keď raz stlačíte svoj vlastný spínač svetiel, získate 100% (úplné) svetlo. Druhýkrát 60% a tretíkrát 30% (okolité) osvetlenie. Plazas Novo vydrží v priemere 30 000 horiacich hodín. Skutočný doplnok do vašej obývačky, pracovne alebo kancelárie. Plazas Novo je presne to, čo hľadáte! Nový výrobok možno zakúpiť práve na webe v populárnej rubrike stropne svietidla! Teraz kúpite ešte ďalšie produkty z tejto populárnej sekcie za výpredajovú cenu! V očiach zákazníkov populárny výrobca QAZQA dodáva skvelý sortiment Máme toho pre vás viac, máme aj v ponuke ďalší tovar od dodávateľa QAZQA. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľa predávaný tovar Stropné svietidlo oceľové vrátane LED trojstupňového stmievateľného - Plazas Novo od skvelej a známej značky QAZQA jednoducho môžete zaobstarať teraz v ponuke navždy výhodne! Ponuka od 109 EUR.