Stropné svietidlo Nantes, Ø 50 cm starožitný nikel

Okrúhle stropné svietidlo Nantes - univerzálny zdroj svetla Stropná konzola vyrobená z kovu s ozdobným krúžkom v antickom nikle a zakriveným tienidlo... viac informácií »
Stropné svietidlo Nantes
Okrúhle stropné svietidlo Nantes - univerzálny zdroj svetla Stropná konzola vyrobená z kovu s ozdobným krúžkom v antickom nikle a zakriveným tienidlo...

Okrúhle stropné svietidlo Nantes – univerzálny zdroj svetla Stropná konzola vyrobená z kovu s ozdobným krúžkom v antickom nikle a zakriveným tienidlo na lampu z opálového bieleho skla – stropné svetlo Nantes je nenápadný, nadčasový, všestranný zdroj svetla, ktorý sa hodí do každého životného štýlu a nikdy nevyjde z módy. Môžu byť vybavené žiarovkami E27 všetkých druhov, ale tiež je možné zabezpečiť osvetlenie pomocou moderných LED žiaroviek energeticky úsporným spôsobom. Osvetľovače nie sú zahrnuté. Veľa obľúbený produkt Stropné svietidlo Nantes, Ø máte možnosť kúpiť ešte na webe v obľúbenej rubrike stropné svietidlá! Pripravili sme pre vás podobné kusy zo spomínanej rubriky za priaznivú cenu! Významný dodávateľ FISCHER & HONSEL vám ponúka vysoko kvalitný tovar. Nakupujte, kým je tovar sladom. Nebojte, v ponuke toho máme viac, u nás v ponuke nájdete viac kúskov od výrobcu FISCHER & HONSEL. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento akčný a v zľave tovar Stropné svietidlo Nantes, Ø 50 cm starožitný nikel od spoločnosti s výborným menom FISCHER & HONSEL je možné zaobstarať online výhodne. Na našej stránke za 170 EUR.