Stropné svietidlo Melia v hnedej a sivej

Zdroj osvetlenia, ktorý má harmonický vzhľad v hnedej, bielej a sivej farbe: látkové stropné svietidlo Melia Látkové tienidlo stropného svietidla... viac informácií »
Stropné svietidlo Melia v hnedej a sivej
Značka: Lindby
140 EUR150 EUR Zľava -6%
Overiť dostupnosť »
Zdroj osvetlenia, ktorý má harmonický vzhľad v hnedej, bielej a sivej farbe: látkové stropné svietidlo Melia Látkové tienidlo stropného svietidla...

Zdroj osvetlenia, ktorý má harmonický vzhľad v hnedej, bielej a sivej farbe: látkové stropné svietidlo Melia Látkové tienidlo stropného svietidla Melia je niečím skutočne výnimočným. Skladá sa z troch jednotlivých dielov, ktoré sa čiastočne prekrývajú a ktorých priemer sa postupne zužuje od vonkajšieho cez stredný až po vnútorný prvok. Zaujímavé je aj šikmé ukončenie jednotlivých tienidiel, ktoré prispieva k mimoriadnemu vzhľadu tohto svietidla vyznačujúceho sa individualitou. Vytvárané svetlo je útulné a domácke, pričom je dostatočne jasné. Samozrejme, aj tu je základom správny výber žiaroviek. Výnimočný tovar môžete zohnať ľahko tu u nás v rubrike stropné svietidlá! Teraz získate kvalitné kusy v spomínanej kategórii za super cenu!

Unikátny a žiadaný produkt Stropné svietidlo Melia v hnedej a sivej od našej známej značky Lindby môžete získať v našej internetovej ponuke až neuveriteľne lacno! Teraz môžete získať za skvelú cenu 140 EUR.