Stropné svietidlo Mara vo farbe šampanské, 40 cm

Stropné svietidlo Chintz Mara s teplým tienidlo na lampu v šampanskom prevedení, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický... viac informácií »
Stropné svietidlo Mara vo farbe šampanské
Značka: Hufnagel
199,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo Chintz Mara s teplým tienidlo na lampu v šampanskom prevedení, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický...

Stropné svietidlo Chintz Mara s teplým tienidlo na lampu v šampanskom prevedení, vhodné pre použitie s úspornými žiarovkami Mara odporúča klasický okrúhly tvar ako stropné svietidlo do každej obývacej izby a tiež sa javí ako vhodná a elegantná takmer v každom štýle. Ak je to potrebné, môžu byť použité energeticky úsporné žiarovky vybavené päticou E27, ktoré v porovnaní s klasickou žiarovkou mnohonásobne znižujú spotrebu energie. tienidlo na lampu je vyrobené z vysoko kvalitného chintzu, ktorý vďaka svetlému lesku vyzerá elegantne a príťažlivo a povrch vo farbe šampanského dodáva miestnosti teplé svetlo a útulnosť. Spodná strana je tiež pokrytá bielym chintzom. Tento výrobca vyvíja a vyrába dizajnové svetlá z vysoko kvalitných materiálov, ako je mosadz alebo ručne fúkané sklo, a vyznačuje sa vysokou úrovňou vertikálnej integrácie ako záruka exkluzívnej kvality svojich výrobkov. Vyrobené v Nemecku!
Obľúbený a akčný kus Stropné svietidlo Mara vo farbe šampanské, môžete nakúpiť bez ťažkostí tu na našich stránkach v známej sekcii stropné svietidlá! Teraz môžete získať výnimočné produkty zo spomínanej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu!

Tento obľúbený produkt Stropné svietidlo Mara vo farbe šampanské, 40 cm od známej kvalitnej značky Hufnagel môžete získať momentálne na webe za outletovú cenu. Iba teraz za 199,90 EUR.