Stropné svietidlo Jazz okrúhle GU10 3 kusy chróm

Kruhový zapustený stropný bodový svetlomet Jazz pre cielené osvetlenie v sade 3 kusov Zapustené bodové svetlo Jazz je jednoduchý, funkčný a... viac informácií »
Stropné svietidlo Jazz okrúhle GU10 3 kusy chróm
Značka: Ideallux
35 EUR
Overiť dostupnosť »
Kruhový zapustený stropný bodový svetlomet Jazz pre cielené osvetlenie v sade 3 kusov Zapustené bodové svetlo Jazz je jednoduchý, funkčný a...

Kruhový zapustený stropný bodový svetlomet Jazz pre cielené osvetlenie v sade 3 kusov Zapustené bodové svetlo Jazz je jednoduchý, funkčný a nenápadný stropne bodove svetla, ktorý má okrúhly tvar a zapustený vývod svetla a dodáva sa v praktickej trojici. V kombinácii so svetelným zdrojom s úzkym svetelným kužeľom je Jazz ideálne vhodný na zvýraznenie zvýraznenia interiéru alebo na zvýraznenie svetelných akcentov. Ak vyberiete žiarovku GU10 so širokým uhlom lúča, zapustené miesto ponúka rozsiahle všeobecné osvetlenie. Chodba alebo dlhá kuchynka môžu byť ideálne osvetlené niekoľkými kópiami. Dizajn sľubuje široké použitie a vzhľadom na jemný dizajn je možné zapustené bodové svetlo ľahko integrovať do mnohých moderných koncepcií zariaďovania. Výnimočný produkt Stropné svietidlo Jazz okrúhle GU10 3 máte možnosť nakúpiť práve tu u nás v známej rubrike zapustené svietidlá! Vyberte si skvelé produkty z tejto známej rubriky za výhodné peniaze.

V zľave tento výrobok Stropné svietidlo Jazz okrúhle GU10 3 kusy chróm od tejto skvelej značky Ideallux ľahko nájdete ešte dnes až neuveriteľne lacno. Výhodne za 35 EUR.