Stropné svietidlo Havanna baldachýn krémovo-biele

Dištančné stropné svietidlo Havana s perleťovým efektom Okrúhle tienidlo na lampu v krémovej bielej farbe je hlavnou súčasťou stropného svietidla... viac informácií »
Stropné svietidlo Havanna baldachýn krémovo-biele
Značka: Hufnagel
350 EUR
Overiť dostupnosť »
Dištančné stropné svietidlo Havana s perleťovým efektom Okrúhle tienidlo na lampu v krémovej bielej farbe je hlavnou súčasťou stropného svietidla...

Dištančné stropné svietidlo Havana s perleťovým efektom Okrúhle tienidlo na lampu v krémovej bielej farbe je hlavnou súčasťou stropného svietidla Havana, ktorého starostlivosť o perleťový efekt je veľmi jednoduchá. tienidlo na lampu je umývateľný a môže byť ošetrený dezinfekčným prostriedkom, takže Havana je ideálne osvetlenie ako v stravovacích zariadeniach, tak aj v sektore starostlivosti. Veľkým kontrastom k tienidlo na lampu je okrúhly stropný strieška a krátke zavesenie vyrobené z mosadze, ktoré žiaria matným niklovým povrchom. Svetlo z troch použitých žiaroviek je jemne vedené tienidlo na lampu . Vhodné žiarovky sú k dispozícii v príslušenstve. Vyrobené v Nemecku.
Nový tovar možno získať tiež u nás umiestnený v sekcii stropné svietidlá. Pripravili sme iné kúsky v spomínanej sekcii za najnižšiu cenu!

Obľúbený a akčný tovar Stropné svietidlo Havanna baldachýn krémovo-biele od výrobcu s dobrým menom Hufnagel môžete nájsť aktuálne na našej webovej stránke v bezva akcii! V akcii za cenu 350 EUR.