Stropné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňové stmievateľné 2-svetlo – Rondas

Dizajnové stropné svietidlo Rondas zaistí, že váš moderný interiér bude osvetlený tým správnym spôsobom. Toto svietidlo je vyrobené z hliníka s... viac informácií »
Stropné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňové stmievateľné 2-svetlo - Rondas
Značka: QAZQA
125 EUR
Overiť dostupnosť »
Dizajnové stropné svietidlo Rondas zaistí, že váš moderný interiér bude osvetlený tým správnym spôsobom. Toto svietidlo je vyrobené z hliníka s...

Dizajnové stropné svietidlo Rondas zaistí, že váš moderný interiér bude osvetlený tým správnym spôsobom. Toto svietidlo je vyrobené z hliníka s plastom a oceľou. Je vyhotovený v čiernej farbe, vďaka čomu je veľmi nadčasový. Má výšku 13 cm, dĺžku 64 cm a šírku 29 cm. Montážna doska má priemer 20 cm a výšku 4 cm. Rondas má dva osvetlené kruhy ako môžete vidieť na obrázku. Spolu majú svetelný výkon 1327 lúmenov a 2 700 Kelvinov. To z neho robí skutočnú elektráreň! Našťastie je lampa 3-stupňová stmievateľná vlastným vypínačom na stene. Takto jednoducho nastavíte perfektnú intenzitu svetla. Rondas je krásne stropné svietidlo do obývačky, kancelárie alebo jedálne. Doplňte svoj interiér touto dizajnovou lampou!
Veľmi jedinečný tovar Stropné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňové stmievateľné 2-svetlo – Rondas máte možnosť zohnať práve teraz tu na našom webe v známej rubrike stropne svietidla! Teraz si môžete vybrať ďalšie produkty z tejto populárnej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu!

Vysokokvalitný produkt Stropné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňové stmievateľné 2-svetlo - Rondas od výrobcu so skvelou povesťou QAZQA ľahko získate aktuálne na webe vo výpredajové akciu! Produkt momentálne predávame za 125 EUR.