Stropné svietidlo Aurelia stmievateľné zlato 78 cm

Všestranné, stmievateľné stropné LED svietidlo Aurelia Aurelia je okrúhle, minimalistické stropné LED svietidlo, ktoré je vďaka svojmu jednoduchému... viac informácií »
Stropné svietidlo Aurelia stmievateľné zlato 78 cm
Značka: Hufnagel
689,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Všestranné, stmievateľné stropné LED svietidlo Aurelia Aurelia je okrúhle, minimalistické stropné LED svietidlo, ktoré je vďaka svojmu jednoduchému...

Všestranné, stmievateľné stropné LED svietidlo Aurelia Aurelia je okrúhle, minimalistické stropné LED svietidlo, ktoré je vďaka svojmu jednoduchému a elegantnému vzhľadu ideálne pre širokú škálu štýlov zariadenia. Zlatá brúsená štruktúrovaná fólia, ktorá je umiestnená na ráme, umožňuje, že svietidlo pôsobí zároveň elegantne. Vo svietidle je integrovaná funkcia Switch-&-Dim. Vďaka tomu je možné stmievanie svietidla bez veľkého úsilia pomocou štandardného, už pripojeného nástenného vypínača. Inštalácia samostatného vypínača stmievača nie je potrebná. Stmieva sa v rozmedzí od 10 % do 100 %. Svietidlo sa zapína a vypína jedným stlačením spínača. Ak je spínač stlačený dvakrát za sebou, začne sa proces stmievania, ktorý sa pri dvojitom spínaní zastaví. Týmto sa zvolí požadovaný jas. Výrobca, ktorého výrobky sa vyrábajú výlučne v Nemecku, zaručuje vďaka tejto patentovanej technológii LED dokonalé osvetlenie miestnosti. Stropné svietidlo Aurelia je všestranne použiteľné a variabilné, takže sa dá ľahko prostredníctvom dostupného kyvadlového zavesenia zmeniť na závesnú lampu so zavesením max. 150 cm.
Veľmi obľúbený produkt Stropné svietidlo Aurelia stmievateľné zlato máte možnosť kúpiť jednoducho tu na webe v rubrike stropné svietidlá. Teraz môžete získať unikátne kúsky z našej rubriky za skvelú cenu!

Kvalitný a lacný tovar Stropné svietidlo Aurelia stmievateľné zlato 78 cm od top značky Hufnagel získate v našej internetovej ponuke za najnižšiu cenu. Ceny od 689,90 EUR.