Stropné svietidlo Aurelia stmievateľné zlato 60 cm

Všestranné, stmievateľné stropné LED svietidlo Aurelia Aurelia je okrúhle, minimalistické stropné LED svietidlo, ktoré je vďaka svojmu jednoduchému... viac informácií »
Stropné svietidlo Aurelia stmievateľné zlato 60 cm
Značka: Hufnagel
499,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Všestranné, stmievateľné stropné LED svietidlo Aurelia Aurelia je okrúhle, minimalistické stropné LED svietidlo, ktoré je vďaka svojmu jednoduchému...

Všestranné, stmievateľné stropné LED svietidlo Aurelia Aurelia je okrúhle, minimalistické stropné LED svietidlo, ktoré je vďaka svojmu jednoduchému a elegantnému vzhľadu ideálne pre širokú škálu štýlov zariadenia. Zlatá brúsená štruktúrovaná fólia, ktorá je umiestnená na ráme, umožňuje, že svietidlo pôsobí zároveň elegantne. Vo svietidle je integrovaná funkcia Switch-&-Dim. Vďaka tomu je možné stmievanie svietidla bez veľkého úsilia pomocou štandardného, už pripojeného nástenného vypínača. Inštalácia samostatného vypínača stmievača nie je potrebná. Stmieva sa v rozmedzí od 10 % do 100 %. Svietidlo sa zapína a vypína jedným stlačením spínača. Ak je spínač stlačený dvakrát za sebou, začne sa proces stmievania, ktorý sa pri dvojitom spínaní zastaví. Týmto sa zvolí požadovaný jas. Výrobca, ktorého výrobky sa vyrábajú výlučne v Nemecku, zaručuje vďaka tejto patentovanej technológii LED dokonalé osvetlenie miestnosti. Stropné svietidlo Aurelia je všestranne použiteľné a variabilné, takže sa dá ľahko prostredníctvom dostupného kyvadlového zavesenia zmeniť na závesnú lampu so zavesením max. 150 cm.
Kvalitný a obľúbený produkt Stropné svietidlo Aurelia stmievateľné zlato 60 cm máte možnosť nakúpiť práve tu na našich stránkach v obľúbenej kategórii stropné svietidlá. Teraz môžete nájsť iné výrobky z tejto sekcie za skvelú cenu! Výrobca Hufnagel vám môže poskytnúť vynikajúci tovar. Nakupujte, kým je tovar sladom! Ale to nie je všetko, nebojte, máme toho viac. Pozrite sa tiež na ďalší tovar od dodávateľa Hufnagel. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Obľúbený tovar Stropné svietidlo Aurelia stmievateľné zlato 60 cm od spoľahlivého výrobcu Hufnagel je možné získať aktuálne za rozumné peniaze! Akčná cena 499,90 EUR.