Stropné svietidlo Alea, biela

Kruhová stropná lampa Alea s bielym tienidlom - Vyrobené v Nemecku Kvalitné materiály a starostlivé spracovanie tvoria základ pre exkluzívne svetelné... viac informácií »
Stropné svietidlo Alea
Značka: Hufnagel
330 EUR
Overiť dostupnosť »
Kruhová stropná lampa Alea s bielym tienidlom - Vyrobené v Nemecku Kvalitné materiály a starostlivé spracovanie tvoria základ pre exkluzívne svetelné...

Kruhová stropná lampa Alea s bielym tienidlom – Vyrobené v Nemecku Kvalitné materiály a starostlivé spracovanie tvoria základ pre exkluzívne svetelné objekty tohto výrobcu, ktorý ich vyrába v Nemecku. Stropná lampa Alea sa skladá z bieleho tienidla, ktorý je na spodnej strane pokrytý doskou z akrylového skla, takže je zaručené, že emitujúce svetlo nebude oslňovať. V mnohých miestnostiach ponúka toto stropné osvetlenie dokonalé všeobecné osvetlenie, či už doma alebo v obchodných oblastiach, ako sú hotelové izby a chodby alebo iné jedálenské miestnosti.
Unikátny a obľúbený tovar Stropné svietidlo Alea, biela možno získať už dnes tu a teraz na našich stránkach v rubrike závesné svietidlá! Teraz kúpite unikátne kúsky z tejto populárnej kategórie za super peniaze.

Tento zľavnený produkt Stropné svietidlo Alea, biela od známej spoločnosti Hufnagel máte možnosť nakúpiť u nás právě až neuveriteľne lacno. Ponuky už od 330 EUR.