Stropné oceľové svietidlo vrátane LED 3-stupňové stmievateľné 2-svetlo – Rondas

Dizajnové stropné svietidlo Rondas zaistí, že váš moderný interiér bude osvetlený tým správnym spôsobom. Toto svietidlo je vyrobené z hliníka s... viac informácií »
Stropné oceľové svietidlo vrátane LED 3-stupňové stmievateľné 2-svetlo - Rondas
Značka: QAZQA
125 EUR
Overiť dostupnosť »
Dizajnové stropné svietidlo Rondas zaistí, že váš moderný interiér bude osvetlený tým správnym spôsobom. Toto svietidlo je vyrobené z hliníka s...

Dizajnové stropné svietidlo Rondas zaistí, že váš moderný interiér bude osvetlený tým správnym spôsobom. Toto svietidlo je vyrobené z hliníka s plastom a oceľou. Jeho hliníková farba ho robí veľmi nadčasovým. Má výšku 13 cm, dĺžku 64 cm a šírku 29 cm. Montážna doska má priemer 20 cm a výšku 4 cm. Rondas má dva osvetlené kruhy ako môžete vidieť na obrázku. Spolu majú svetelný výkon 1327 lúmenov a 2 700 Kelvinov. To z neho robí skutočnú elektráreň! Našťastie je lampa 3-stupňová stmievateľná vlastným vypínačom na stene. Takto jednoducho nastavíte dokonalú intenzitu svetla. Rondas je krásne stropné svietidlo do obývačky, kancelárie alebo jedálne. Doplňte svoj interiér touto dizajnovou lampou! Veľa podarený produkt Stropné oceľové svietidlo vrátane LED 3-stupňové stmievateľné 2-svetlo máte možnosť dostať priamo u nás v populárnej rubrike stropne svietidla. Zaobstarajte si nové výrobky z tejto kateógrie jednoducho online!

Nový kus Stropné oceľové svietidlo vrátane LED 3-stupňové stmievateľné 2-svetlo - Rondas od dodávateľa s dlhou históriou QAZQA nájdete ešte dnes v zľave. Produkt je v súčasnosti v predaji za 125 EUR.