Stropné LED Ully smart Tuya CCT drevený vzhľad

Zľavnený tovar Stropné LED Ully smart máte možnosť získať práve teraz u nás umiestnený v sekcii smarthome stropné svietidlá. Teraz môžete... viac informácií »
Stropné LED Ully smart Tuya CCT drevený vzhľad
Značka: Globo
120 EUR
Overiť dostupnosť »
Zľavnený tovar Stropné LED Ully smart máte možnosť získať práve teraz u nás umiestnený v sekcii smarthome stropné svietidlá. Teraz môžete...

Zľavnený tovar Stropné LED Ully smart máte možnosť získať práve teraz u nás umiestnený v sekcii smarthome stropné svietidlá. Teraz môžete nájsť parádne produkty z tejto obľúbenej rubriky za extra cenu.
Inteligentné stropné svietidlo Ully LED z plastu v hranatom dizajne Stropné svietidlo Ully LED spája symetrický dizajn a praktické funkcie. Skladá sa z plastového rámu a opálovej plastovej dosky, ktorá slúži ako difúzor a je ozdobená atraktívnym trblietavým dekorom. Jeho trvalo nainštalované LED diódy možno ovládať pomocou diaľkového ovládania alebo aplikácie Tuya. Je kompatibilný s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Home. Dá sa stmievať a ovládať jeho farba svetla. Pekný dizajn stropného svietidla Ully LED sa dobre začleňuje do moderných štýlov nábytku a dodáva mu ten správny šmrnc. Technické údaje – Nastaviteľná farba svetla od teplej bielej po denné svetlo – stmievateľné – Funkcia pamäte Špeciálne funkcie/kompatibilita – Ovládanie prostredníctvom bezplatnej aplikácie Tuya Smart (dostupná pre iOS a Android) – kompatibilný s hlasovými asistentmi Amazon Echo a Google Home (potrebné sú ďalšie komponenty) – alternatívne ovládanie pomocou priloženého diaľkového ovládača

Najpredávanejší produkt Stropné LED Ully smart Tuya CCT drevený vzhľad od skvelej značky Globo pohodlne nakúpite na našich stránkach teraz práve za outletovú cenu. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 120 EUR.