Stropné LED svietidlo Zoya v matnej čiernej

Veľa obľúbený tovar máte možnosť nakúpiť ľahko tu a teraz na našom webe v kategórii stropné svietidlá. Nájdite si ešte ostatné výrobky z... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Zoya v matnej čiernej
Značka: Euluna
479,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľa obľúbený tovar máte možnosť nakúpiť ľahko tu a teraz na našom webe v kategórii stropné svietidlá. Nájdite si ešte ostatné výrobky z...

Veľa obľúbený tovar máte možnosť nakúpiť ľahko tu a teraz na našom webe v kategórii stropné svietidlá. Nájdite si ešte ostatné výrobky z tejto populárnej rubriky za výhodné peniaze. Ale možno hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký! U nás totiž nájdete ďalšie kvalitné produkty od výrobcu Euluna. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.
LED stropné svietidlo Zoya – špičkovo navrhnutý dávkovač svetla s diaľkovým ovládaním Zoya nie je len stropné svietidlo pre moderné obývacie izby, ktoré pôsobí veľmi dekoratívne. Poskytuje tiež veľmi účinné osvetlenie miestnosti, a to zvnútra aj zvonku okolo tienidla. LED diódy sú rozmiestnené pozdĺž kovových pásov, ktoré – špirálovito stočené – tvoria tienidlo. LED diódy svietia mäkkou teplou bielou farbou a vytvárajú útulnú atmosféru v miestnosti. Stropné svietidlo Zoya sa pohodlne stmieva pomocou dodaného diaľkového ovládania.

Podarený výrobok Stropné LED svietidlo Zoya v matnej čiernej od skvelej značky Euluna môžete zaobstarať aktuálne na našej webovej stránke za priaznivú cenu. Teraz získate od 479,90 EUR.