Stropné LED svietidlo Xena L s ESG

Stmievateľné LED stropné svietidlo Xena L s jednosklovým bezpečnostným sklom LED stropné svietidlo Xena L s jednovrstvovým bezpečnostným sklom a... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Xena L s ESG
Značka: Hufnagel
570 EUR
Overiť dostupnosť »
Stmievateľné LED stropné svietidlo Xena L s jednosklovým bezpečnostným sklom LED stropné svietidlo Xena L s jednovrstvovým bezpečnostným sklom a...

Stmievateľné LED stropné svietidlo Xena L s jednosklovým bezpečnostným sklom LED stropné svietidlo Xena L s jednovrstvovým bezpečnostným sklom a prvkami z matnej nehrdzavejúcej ocele je moderné a predovšetkým funkčné. Xena L sa odporúča nielen kvôli univerzálnemu dizajnu pre širokú škálu miestností v súkromných aj komerčných priestoroch, ale aj kvôli svojej efektívnosti a praktickosti. Teplé biele LED diódy je možné stlmiť stmievačom odtokovej hrany (nie je súčasťou dodávky). Svetlá tohto výrobcu sú vyrobené v Nemecku. Iba vysoko kvalitné materiály sú spracované s maximálnou starostlivosťou. Výsledkom je produkt, z ktorého sa môžete tešiť dlho.
Super produkt Stropné LED svietidlo Xena L máte možnosť nakúpiť teraz tu na stránkach zaradený v kategórii stropné svietidlá! Teraz môžete kúpiť iné produkty z tejto kateógrie za skvelú cenu! Tým ale naša ponuka nekončí, prichystali sme toho pre vás viac! U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelých výrobkov od značky Hufnagel. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Vysoko kvalitný výrobok Stropné LED svietidlo Xena L s ESG originál od výrobcu Hufnagel môžete zohnať zrovna skutočne lacno! Teraz zaobstaráte len za 570 EUR.