Stropné LED svietidlo Umbra 6-pl., 91cm hliník

Veľa podarený produkt môžete zohnať teraz na stránkach v známej sekcii stropné svietidlá! Pripravili sme parádne produkty v spomínanej rubrike za... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Umbra 6-pl.
Značka: Euluna
299,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľa podarený produkt môžete zohnať teraz na stránkach v známej sekcii stropné svietidlá! Pripravili sme parádne produkty v spomínanej rubrike za...

Veľa podarený produkt môžete zohnať teraz na stránkach v známej sekcii stropné svietidlá! Pripravili sme parádne produkty v spomínanej rubrike za mimoriadne nízku cenu. Veľké stropné LED svetlo Umbra v modernom dizajne a s technológiou šetriacou energiu Pôsobivé LED stropné svetlo Umbra zaujme neobvyklým dizajnom a použitím efektívnej a energeticky úspornej technológie LED. Šesť širokých kovových pásov je navzájom pripevnených v rovnakých intervaloch okolo zavesenia a tvoria tienidlo na lampu lampy. Moderná technológia LED sa skrýva za zodpovedajúcimi difúzormi na spodnej strane. To zaisťuje, že svetlo je vyžarované smerom dole v teplom bielom odtieni bez oslnenia. Kvôli mierne zakrivenému tvaru kovových pásikov časť svetla tiež difúzne svieti do miestnosti. LED stropné svetlo Umbra je dokonalým osvetlením pre moderné obytné priestory, či už sú to kuchyne, obývacie izby, chodby alebo spálne. Pomocou diaľkového ovládania, ktoré je súčasťou dodávky, je možné stmievať aj stropné LED svetlo Umbra.

Veľa žiadaný produkt Stropné LED svietidlo Umbra 6-pl., 91cm hliník od skvelého výrobcu Euluna môžete nájsť bezpečne online naozaj lacno. K dispozícii teraz v predaji za 299,90 EUR.