Stropné LED svietidlo Umbra 6-pl. 91 cm chróm

Expanzívne LED stropné svetlo Umbra s moderným dizajnom a elegantným chrómovým vzhľadom Umbra kombinuje mimoriadny dizajn, modernú technológiu... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Umbra 6-pl. 91 cm chróm
Značka: Euluna
299,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Expanzívne LED stropné svetlo Umbra s moderným dizajnom a elegantným chrómovým vzhľadom Umbra kombinuje mimoriadny dizajn, modernú technológiu...

Expanzívne LED stropné svetlo Umbra s moderným dizajnom a elegantným chrómovým vzhľadom Umbra kombinuje mimoriadny dizajn, modernú technológiu osvetlenia a čistú eleganciu. Stropné svietidlo v chrómovej farbe je tvorené okrúhlym stropným držiakom, krátkym vertikálnym ramenom, okrúhlou strednou časťou a šiestimi ramenami, ktoré sa pravidelne vzpierajú do strán. Posledné menované sú jemne zakrivené smerom nadol a na spodnej strane sú vybavené integrovanými LED pásikmi, ktorých svetlo je emitované hlavne priamo nadol. Priložené diaľkové ovládanie umožňuje pohodlné prepínanie a stmievanie stropného svetla.
Unikátny a obľúbený produkt Stropné LED svietidlo Umbra 6-pl. ide získať aktuálne tu u nás v populárnej rubrike stropné svietidlá! Zaobstarajte si zľavnené produkty zo spomínanej kategórie vo výhodnej akcii.

Kvalitný a žiadaný produkt Stropné LED svietidlo Umbra 6-pl. 91 cm chróm od výrobcu so skvelou povesťou Euluna máte možnosť nájsť práve teraz u nás za úžasnú cenu! V akcii od 299,90 EUR.