Stropné LED svietidlo Umbra 6-pl., 63 cm hliník

Štýlové stropné svietidlo Umbra s účinnou technológiou LED Tvarom dosť neobvyklým, napriek tomu skutočným pútačom pozornosti: moderné stropné... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Umbra 6-pl.
Značka: Euluna
289,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Štýlové stropné svietidlo Umbra s účinnou technológiou LED Tvarom dosť neobvyklým, napriek tomu skutočným pútačom pozornosti: moderné stropné...

Štýlové stropné svietidlo Umbra s účinnou technológiou LED Tvarom dosť neobvyklým, napriek tomu skutočným pútačom pozornosti: moderné stropné LED svetlo Umbra zaujme svojím novým dizajnom a modernou technológiou. Šesť širokých, mierne zakrivených kovových pásov, na spodnej strane ktorých sú pod difúzorom účinné a energeticky úsporné LED, tvoria elegantné stropné svetlo Largo. Svetlo z integrovaných LED diód vyžaruje smerom nadol bez oslnenia v teplej bielej farba svetla , čím vytvára príjemnú atmosféru. LED stropné svetlo Umbra je ideálne na osvetlenie v kuchyniach, spálňach, chodbách alebo obývacích izbách. Ľahko sa hodí do takmer každého moderného zariadenia a svojím jemným svetlom presvetlí miestnosť. Svetlo je možné navyše pohodlne prepínať a stmievať pomocou dodávaného diaľkového ovládača.
Často hľadaný produkt Stropné LED svietidlo Umbra 6-pl., 63 cm hliník možno kúpiť okrem iného tu a teraz na našom webe v sekcii stropné svietidlá. Máme pre vás obľúbené produkty z tejto obľúbenej rubriky ľahko online! Predný dodávateľ Euluna vyrába prémiové výrobky. Ponuka platí do vypredania zásob! Náš sortiment je široký, U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelých výrobkov značky Euluna. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Veľa predávaný tovar Stropné LED svietidlo Umbra 6-pl., 63 cm hliník od populárnej značky Euluna jednoducho môžete zohnať momentálne na webe za neuveriteľne výhodnú cenu! V súčasnosti v predaji od 289,90 EUR.