Stropné LED svietidlo Tub, matný nikel 4-plameňové

Stropné svietidlo Tub LED, štvorplameňové, matný nikel Tento stropný reflektor Tub LED poskytuje flexibilné všeobecné osvetlenie v každej miestnosti.... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Tub
630 EUR730 EUR Zľava -13%
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo Tub LED, štvorplameňové, matný nikel Tento stropný reflektor Tub LED poskytuje flexibilné všeobecné osvetlenie v každej miestnosti....

Stropné svietidlo Tub LED, štvorplameňové, matný nikel Tento stropný reflektor Tub LED poskytuje flexibilné všeobecné osvetlenie v každej miestnosti. Je vybavený štyrmi úzkymi bodmi valcovitého tvaru, ktoré sa dajú zarovnať. Presné svetlo zabudovaných teplých bielych LED diód tak vždy dopadá presne tam, kde je potrebné. Reflektory sú namontované na štvorcovej stropnej doske. Celkový vzhľad vane je pôsobivý vďaka jasným líniám, jednotnej matnej farbe a robustnej oceľovej konštrukcii. Kvalitný a obľúbený tovar môžete zaobstarať v pohode tu na našich stránkach v obľúbenej sekcii bodové svetlá! Teraz môžete získať obľúbené produkty z tejto známej kategórie v bezva akcii. Populárna značka Pujol Iluminación má v stálej ponuke top výrobky. Ponuka platí do vypredania zásob. Tým ale však naša ponuka nekončí, naša ponuka je široká. U nás nájdete viac kvalitných produktov od dodávateľa Pujol Iluminación. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a žiadaný tovar Stropné LED svietidlo Tub, matný nikel 4-plameňové od tejto skvelej značky Pujol Iluminación ľahko môžete zaobstarať na našich stránkach v bezva akcii. Ponuky už od 630 EUR.