Stropné LED svietidlo Tiara obdĺžnik 96×50 cm

LED stropné svietidlo Tiara, meniteľné farba svetla a stmievateľné pomocou diaľkového ovládača Moderné LED stropné svietidlo Tiara sa predstavuje v... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Tiara obdĺžnik 96x50 cm
LED stropné svietidlo Tiara, meniteľné farba svetla a stmievateľné pomocou diaľkového ovládača Moderné LED stropné svietidlo Tiara sa predstavuje v...

LED stropné svietidlo Tiara, meniteľné farba svetla a stmievateľné pomocou diaľkového ovládača Moderné LED stropné svietidlo Tiara sa predstavuje v obdĺžnikovom tvare s absolútnou flexibilitou z hľadiska svetelného žiarenia. Dodáva sa vrátane diaľkového ovládača, pomocou ktorého je možné svetelný dizajn úplne prispôsobiť konkrétnej situácii. „Laditeľná biela“ umožňuje nepretržitú farba svetla v rozsahu od teplého bieleho osvetlenia (2 700 K) po jasné svetlo vo farba svetla svetla denného svetla (6 500 K). Jas je možné nepretržite stlmovať v ľubovoľnej zvolenej farba svetla . Toto premenlivé nastavenie svetla sa pohodlne vykonáva pomocou diaľkového ovládača. Vďaka flexibilite v dizajne osvetlenia je možné stropné LED svietidlo Tiara inštalovať ako základné osvetlenie do najrôznejších miestností, od kuchyne cez obývaciu izbu až po chodby a kancelárie.
Tento skvelý kus Stropné LED svietidlo Tiara obdĺžnik 96×50 cm môžete nájsť bez problémov na našom webe umiestnený v kategórii stropné svietidlá! Teraz môžete kúpiť iné výrobky z tejto známej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu! Vedúca značka FISCHER & HONSEL pre svojich zákazníkov ponúka vynikajúci tovar. Urobte si radosť. To ale nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac! U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie kvalitné kúsky značky FISCHER & HONSEL. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

V zľave tento tovar Stropné LED svietidlo Tiara obdĺžnik 96x50 cm od známeho výrobcu FISCHER & HONSEL môžete si kúpiť v našej internetovej ponuke za primerané peniaze. Na zohnanie práve v akcii za 320 EUR.