Stropné LED svietidlo Sonny striebro CCT Ø 50,5 cm

Moderné stropné svietidlo LED Sonny zo železa a plastu v okrúhlom tvare Ak hľadáte diskrétne a moderné osvetlenie do interiéru, stropné svietidlo... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Sonny striebro CCT Ø 50
Značka: Globo
75 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderné stropné svietidlo LED Sonny zo železa a plastu v okrúhlom tvare Ak hľadáte diskrétne a moderné osvetlenie do interiéru, stropné svietidlo...

Moderné stropné svietidlo LED Sonny zo železa a plastu v okrúhlom tvare Ak hľadáte diskrétne a moderné osvetlenie do interiéru, stropné svietidlo Sonny LED je to pravé. Je vyrobený zo železa, ktoré obklopuje plastový difúzor. Za týmto difúzorom sú trvalo nainštalované diódy LED, ktoré možno stmievať a ovládať ich farbu svetla pomocou diaľkového ovládania. Vďaka svojmu jednoduchému a okrúhlemu tvaru tvorí stropné svietidlo nenápadný akcent v interiéri. Bez problémov sa začlení do zvyšku nábytku. Ako praktický doplnok je stropné svietidlo Sonny LED vybavené praktickou funkciou nočného svetla. Lacný produkt Stropné LED svietidlo Sonny striebro CCT Ø 50,5 cm môžete dostať bezprostredne na našich stránkach v známej rubrike stropné svietidlá. Teraz si môžete vybrať iné produkty zo spomínanej rubriky na pár kliknutí. Slávny dodávateľ Globo ponúka svojim zákazníkom vysoko kvalitný tovar Môžete sa presvedčiť sami.

Žiadaný produkt Stropné LED svietidlo Sonny striebro CCT Ø 50,5 cm od značky s dobrým menom Globo je možné nakúpiť teraz v ponuke za výpredajovú cenu! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 75 EUR.