Stropné LED svietidlo Rilla, stmievateľné Ø 43 cm

LED stropné svietidlo Rilla v jemnom štýle LED diódy stropného svietidla Rilla zabezpečujú dostatočné osvetlenie a nízku spotrebu energie. Vďaka... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Rilla
LED stropné svietidlo Rilla v jemnom štýle LED diódy stropného svietidla Rilla zabezpečujú dostatočné osvetlenie a nízku spotrebu energie. Vďaka...

LED stropné svietidlo Rilla v jemnom štýle LED diódy stropného svietidla Rilla zabezpečujú dostatočné osvetlenie a nízku spotrebu energie. Vďaka jemnému dizajnu možno stropné svietidlo použiť ako základné osvetlenie takmer v každej miestnosti. Jas je možné pomocou nástenného vypínača stlmiť v troch fázach a možno ho tak optimálne prispôsobiť požadovaným svetelným podmienkam. Okrúhly rám vo farbách šampanského a biely plastový tienidlo na lampu vytvárajú vzhľad, ktorý je možné použiť na doplnenie elegantného moderného štýlu.
Podarený výrobok Stropné LED svietidlo Rilla, stmievateľné Ø 43 cm možno nakúpiť bez problémov na webe v známej sekcii stropné svietidlá! Teraz si môžete zaobstarať ešte ostatné kusy v spomínanej kategórii za priaznivú cenu!

Veľmi obľúbený tovar Stropné LED svietidlo Rilla, stmievateľné Ø 43 cm od značky s tradíciou a dobrou povesťou FISCHER & HONSEL je možné ľahko získať teraz výhodne. Teraz môžete mať za 70 EUR.