Stropné LED svietidlo Reggy, 3-plameňové, čierna

Moderné stropné svietidlo LED Reggy zo železa a plastu v čiernej farbe Reggy presvedčí svojím minimalistickým dizajnom a harmonickou farebnosťou.... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Reggy
Značka: Globo
100 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderné stropné svietidlo LED Reggy zo železa a plastu v čiernej farbe Reggy presvedčí svojím minimalistickým dizajnom a harmonickou farebnosťou....

Moderné stropné svietidlo LED Reggy zo železa a plastu v čiernej farbe Reggy presvedčí svojím minimalistickým dizajnom a harmonickou farebnosťou. Umiestňuje sa priamo na strop a pozostáva z okrúhleho prvku a dvoch vzpier v tvare elipsy. Všetky tri prvky sú vybavené plastovými difúzormi zdobenými atraktívnym trblietavým vzorom. Ich trvalo nainštalované diódy LED vytvárajú teplé biele svetlo, ktoré je ideálne na použitie v interiéri. Stropné svietidlo Reggy LED je ideálne na inštaláciu do chodieb alebo obývacích izieb a bez problémov sa začlení do moderného štýlu interiéru.
Úplne jedinečný kus Stropné LED svietidlo Reggy, 3-plameňové, čierna možno získať bez problémov na webe v známej kategórii stropné svietidlá! Preskúmajte skvelé produkty z našej kategórie za skvelú cenu.

Často hľadaný tovar Stropné LED svietidlo Reggy, 3-plameňové, čierna od spoločnosti Globo máte možnosť zaobstarať na našich stránkach teraz navždy výhodne. Teraz len za 100 EUR.