Stropné LED svietidlo Raina štvorcový tvar, čierna

Výnimočný produkt Stropné LED svietidlo Raina štvorcový tvar, čierna možno zaobstarať jednoducho tu u nás umiestnený v kategórii stropné... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Raina štvorcový tvar
Značka: Globo
60 EUR
Overiť dostupnosť »
Výnimočný produkt Stropné LED svietidlo Raina štvorcový tvar, čierna možno zaobstarať jednoducho tu u nás umiestnený v kategórii stropné...

Výnimočný produkt Stropné LED svietidlo Raina štvorcový tvar, čierna možno zaobstarať jednoducho tu u nás umiestnený v kategórii stropné svietidlá! Teraz si môžete kúpiť akčné produkty z tejto sekcie ľahko online. To však nie je všetko, naša ponuka je široká! Pozrite sa tiež na ďalší preverený tovar značky Globo. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Tento výrobca Globo vás obohatí o prémiový sortiment Uhlové stropné svietidlo LED Raina z plastu v diskrétnom dizajne Stropné svietidlo Raina LED spája harmonickú farebnú kombináciu s jednoduchým dizajnom. Má hranatý tvar a pozostáva z plastového rámu a bieleho difúzora, ktorý je tiež vyrobený z plastu. Tá je pre istotu zdobená atraktívnymi trblietkami. Jeho trvalo nainštalované LED diódy sa nachádzajú za bielym plastovým prvkom a vytvárajú teplé biele osvetlenie, ktoré je ideálne na použitie v interiéri. Stropné svietidlo Raina LED vytvára diskrétne akcenty v interiéri a vďaka svojmu štíhlemu dizajnu je vhodné aj pre nižšie stropy.

Výnimočný produkt Stropné LED svietidlo Raina štvorcový tvar, čierna od známej spoločnosti Globo jednoducho získate práve teraz u nás za priaznivú cenu. Ceny od 60 EUR.