Stropné LED svietidlo Nomade stmievateľné, niklová

LED stropné svetlo Nomade v zakrivenom tvare Stropné svietidlo Nomade sa skladá z dvoch navzájom sa prekrývajúcich kruhov, okolo ktorých vonkajšieho... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Nomade stmievateľné
LED stropné svetlo Nomade v zakrivenom tvare Stropné svietidlo Nomade sa skladá z dvoch navzájom sa prekrývajúcich kruhov, okolo ktorých vonkajšieho...

LED stropné svetlo Nomade v zakrivenom tvare Stropné svietidlo Nomade sa skladá z dvoch navzájom sa prekrývajúcich kruhov, okolo ktorých vonkajšieho okraja sú nainštalované teplé biele LED. Zakrivený tvar zaisťuje príjemnú veľkoplošnú atmosféru osvetlenia. Svetlo je možné stlmiť v 3 krokoch pomocou nástenného spínača, takže jas je možné ľahko upraviť podľa vášho želania. Svojím jemným dizajnom sa rafinovane hodí do obývacej izby a vytvára vynikajúce prostredie. Vďaka zdržanlivému farebnému prevedeniu je možné LED stropné svietidlo integrovať do takmer každého farebného konceptu.
Obľúbený a akčný produkt Stropné LED svietidlo Nomade obstaráte ľahko tu a teraz na našich stránkach v sekcii stropné svietidlá. Vyhľadajte si unikátne produkty v spomínanej rubrike jednoducho online. Slávny dodávateľ FISCHER & HONSEL má k dispozícii skvelý sortiment. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe!

Kvalitný a lacný produkt Stropné LED svietidlo Nomade stmievateľné, niklová od spoľahlivej značky FISCHER & HONSEL ľahko môžete zaobstarať zde teraz v bezva akcii. Aktuálne stojí u nás 230 EUR.