Stropné LED svietidlo Melinda, 30 W, zlaté

Elegantná hojdačka na každom strope - stropné svietidlo Melinda LED s technológiou „Simply Dim“ Melinda upúta pozornosť svojim elegantným a... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Melinda
Značka: Paul Neuhaus
219,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Elegantná hojdačka na každom strope - stropné svietidlo Melinda LED s technológiou „Simply Dim“ Melinda upúta pozornosť svojim elegantným a...

Elegantná hojdačka na každom strope – stropné svietidlo Melinda LED s technológiou „Simply Dim“ Melinda upúta pozornosť svojim elegantným a moderným vzhľadom, ktorý upúta pozornosť všetkých zakrivenou oceľovou konštrukciou a permanentne namontovanou LED doskou. Okrem toho, že je krásne, ponúka stropné LED svetlo aj príjemne teplé biele svetlo, ktoré je možné vďaka funkcii „Simply Dim“ plynule regulovať pomocou štandardného nástenného vypínača. Dodatočná funkcia zabudovanej pamäte umožňuje uložiť požadovaný jas a automaticky ho nastaví pri ďalšom zapnutí.
Často vyhľadávaný kus máte možnosť zaobstarať práve tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii stropné svietidlá! Pozrite sa na nové produkty zo spomínanej rubriky v bezva akcii! Samozrejme, že to nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. Mrknite tiež na viac skvelých kúskov od dodávateľa Paul Neuhaus. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Super výrobok Stropné LED svietidlo Melinda, 30 W, zlaté od spoločnosti so zárukou kvality Paul Neuhaus môžete si kúpiť tu teraz práve za úplne najnižšiu cenu! Stojí teraz u nás 219,90 EUR.