Stropné LED svietidlo Luno XL 3000K 100W biele

Veľké, okrúhle LED stropné svietidlo Luno XL vyrobené z chintzu, stmievateľné Okrúhle LED stropné svetlo Luno XL je pôsobivé a moderné, s... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Luno XL 3000K 100W biele
Značka: Hufnagel
1 520 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľké, okrúhle LED stropné svietidlo Luno XL vyrobené z chintzu, stmievateľné Okrúhle LED stropné svetlo Luno XL je pôsobivé a moderné, s...

Veľké, okrúhle LED stropné svietidlo Luno XL vyrobené z chintzu, stmievateľné Okrúhle LED stropné svetlo Luno XL je pôsobivé a moderné, s textilným tienidlom vyrobeným z chintzu a bielym textilným krytom na spodnej strane pre útulnú atmosféru osvetlenia bez oslnenia. Je vhodný najmä do veľkých obývacích izieb alebo do vstupných priestorov, pretože jeho veľký priemer vyžaduje priestor. Vstavaná technológia LED je odolná a energeticky efektívna. Intenzitu LED je možné meniť pomocou externého stmievača s fázovým rezom alebo pomocou vhodných stmievacích akčných členov. Vďaka závesu z oceľového kábla, ktorý je k dispozícii ako príslušenstvo, je možné Luno XL namontovať aj ako závesné svietidlo. Vyrobené v Nemecku.
Často vyhľadávaný produkt Stropné LED svietidlo Luno XL 3000K 100W biele máte možnosť kúpiť teraz tu u nás umiestnený v sekcii stropné svietidlá! Teraz kúpite parádne kúsky v spomínanej rubrike v akcii.

Akčný výrobok Stropné LED svietidlo Luno XL 3000K 100W biele od skvelého a známeho výrobcu Hufnagel máte možnosť kúpiť si v súčasnosti navždy výhodne. Momentálne v akcii za 1 520 EUR.