Stropné LED svietidlo Luno XL 3 000 K 60 W sivé

Veľké, okrúhle LED stropné svietidlo Luno XL vyrobené z chintzu, stmievateľné Okrúhle LED stropné svetlo Luno XL je pôsobivé a moderné, s... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Luno XL 3 000 K 60 W sivé
Značka: Hufnagel
1 110 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľké, okrúhle LED stropné svietidlo Luno XL vyrobené z chintzu, stmievateľné Okrúhle LED stropné svetlo Luno XL je pôsobivé a moderné, s...

Veľké, okrúhle LED stropné svietidlo Luno XL vyrobené z chintzu, stmievateľné Okrúhle LED stropné svetlo Luno XL je pôsobivé a moderné, s textilným tienidlom vyrobeným z chintzu a bielym textilným krytom na spodnej strane pre útulnú atmosféru osvetlenia bez oslnenia. Je vhodný najmä do veľkých obývacích izieb alebo do vstupných priestorov, pretože jeho veľký priemer vyžaduje priestor. Vstavaná technológia LED je odolná a energeticky efektívna. Intenzitu LED je možné meniť pomocou externého stmievača s fázovým rezom alebo pomocou vhodných stmievacích akčných členov. Vďaka závesu z oceľového kábla, ktorý je k dispozícii ako príslušenstvo, je možné Luno XL namontovať aj ako závesné svietidlo. Vyrobené v Nemecku.
Akčný kus Stropné LED svietidlo Luno XL 3 000 K dostanete priamo tu u nás zaradený v rubrike stropné svietidlá! Zaobstarajte si akčné výrobky z tejto známej rubriky za skvelú cenu.

Obľúbený a kvalitný produkt Stropné LED svietidlo Luno XL 3 000 K 60 W sivé od značky so zárukou kvality Hufnagel je možné získať aktuálne na webe v bezva akcii! Teraz za 1 110 EUR.