Stropné LED svietidlo Luno XL 3 000 K 100 W sivé

Veľké, okrúhle LED stropné svietidlo Luno XL vyrobené z chintzu, stmievateľné Okrúhle LED stropné svetlo Luno XL je pôsobivé a moderné, s... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Luno XL 3 000 K 100 W sivé
Značka: Hufnagel
1 520 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľké, okrúhle LED stropné svietidlo Luno XL vyrobené z chintzu, stmievateľné Okrúhle LED stropné svetlo Luno XL je pôsobivé a moderné, s...

Veľké, okrúhle LED stropné svietidlo Luno XL vyrobené z chintzu, stmievateľné Okrúhle LED stropné svetlo Luno XL je pôsobivé a moderné, s textilným tienidlom vyrobeným z chintzu a bielym textilným krytom na spodnej strane pre útulnú atmosféru osvetlenia bez oslnenia. Je vhodný najmä do veľkých obývacích izieb alebo do vstupných priestorov, pretože jeho veľký priemer vyžaduje priestor. Vstavaná technológia LED je odolná a energeticky efektívna. Intenzitu LED je možné meniť pomocou externého stmievača s fázovým rezom alebo pomocou vhodných stmievacích akčných členov. Vďaka závesu z oceľového kábla, ktorý je k dispozícii ako príslušenstvo, je možné Luno XL namontovať aj ako závesné svietidlo. Vyrobené v Nemecku. Tento neodolateľný produkt Stropné LED svietidlo Luno XL 3 000 K je dostupný okrem iného tu na webe v známej sekcii stropné svietidlá. Teraz kúpite akčné kúsky z tejto obľúbenej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu! Táto značka Hufnagel vás obohatí o špičkový sortiment. Nakupujte, kým je tovar sladom. Prichystali sme toho pre vás viac, pozrite sa tiež na ďalší kvalitný tovar od značky Hufnagel. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a akčný produkt Stropné LED svietidlo Luno XL 3 000 K 100 W sivé od poprednej značky Hufnagel ľahko získate v aktuálnej ponuke extra so zľavou. Teraz môžete získať za skvelú cenu 1 520 EUR.