Stropné LED svietidlo Lungo, hliníkové výška 42 cm

Často vyhľadávaný produkt dostanete ľahko na našich stránkach v rubrike stropné svietidlá. Preskúmajte ďalšie výrobky z tejto sekcie za skvelú... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Lungo
Značka: Euluna
239,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Často vyhľadávaný produkt dostanete ľahko na našich stránkach v rubrike stropné svietidlá. Preskúmajte ďalšie výrobky z tejto sekcie za skvelú...

Často vyhľadávaný produkt dostanete ľahko na našich stránkach v rubrike stropné svietidlá. Preskúmajte ďalšie výrobky z tejto sekcie za skvelú cenu! Slávny výrobca Euluna pre svojich zákazníkov poskytuje top produkty Nakupujte, kým je tovar sladom! Náš sortiment je široký, máme aj v ponuke ďalší kvalitný tovar od výrobcu Euluna. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.
Stropné LED svietidlo Lungo v tvare lasa s úspornou LED technológiou Toto stropné LED svietidlo má nielen zaujímavý dizajn, ale očarí vás tiež najmä inovatívnou LED technológiou osvetlenia, pomocou ktorej sa vytvára obrovský svetelný tok s použitím veľmi malého množstva elektrickej energie. Toto sa dosiahne vďaka mnohým LED žiarovkám, ktoré sú zoradené po celej dĺžke svetelných prvkov v tvare lasa, a sú pokryté bielymi, satinovanými difuzérmi. Tým sa ale v miestnosti dosiahne nielen mimoriadne rovnomerný svetelný efekt, ale aj jemné filtrovanie teplého bieleho LED svetla, a tým sa zabráni oslneniu. Vďaka striebornému sivému hliníkovému rámu a mimoriadnemu tvaru je stropné svietidlo s menom Lungo ideálne pre moderne zariadenú miestnosť, kde sa stáva skutočným pútačom pohľadov. Stmievateľné je iba pomocou diaľkového ovládania, ktoré je zahrnuté v rozsahu dodávky.

Tento obľúbený výrobok Stropné LED svietidlo Lungo, hliníkové výška 42 cm od poprednej značky Euluna jednoducho môžete zaobstarať v súčasnosti za výborné peniaze. Teraz získate od 239,90 EUR.