Stropné LED svietidlo Lungo, čierne, výška 25 cm

Tento najpredávanejší produkt dostanete jednoducho tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii stropné svietidlá. Máme pre vás ďalšie... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Lungo
Značka: Euluna
289,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento najpredávanejší produkt dostanete jednoducho tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii stropné svietidlá. Máme pre vás ďalšie...

Tento najpredávanejší produkt dostanete jednoducho tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii stropné svietidlá. Máme pre vás ďalšie produkty zo spomínanej sekcie ľahko online. Moderné stropné LED svietidlo Lungo so špirálovitým vzhľadom Dva vzájomne prepojené svetelné prvky špirálovitého tvaru sa svojimi výraznými farbami, čiernou a bielou, javia skutočne zaujímavo. Vďaka tejto kombinácii sa zo stropného LED svietidla Lungo stane vizuálny stredobod v najrôznejších miestnostiach a štýloch interiérového zariadenia. Stmievanie svetla je tiež jednoduché vďaka diaľkovému ovládaniu, ktoré je zahrnuté v rozsahu dodávky.

Kvalitný a lacný produkt Stropné LED svietidlo Lungo, čierne, výška 25 cm od skvelej a známej značky Euluna pohodlne získate v našej aktuálnej ponuke vo výpredajové akciu. Akčná cena už od 289,90 EUR.