Stropné LED svietidlo Lumenos s krištáľmi, hliník

Pre dotyk luxusu vo vašom dome - stropné LED svetlo Lumenos Zaujímavé LED stropné svetlo Lumenos dômyselne kombinuje moderný dizajn s luxusným... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Lumenos s krištáľmi
Značka: Euluna
549,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Pre dotyk luxusu vo vašom dome - stropné LED svetlo Lumenos Zaujímavé LED stropné svetlo Lumenos dômyselne kombinuje moderný dizajn s luxusným...

Pre dotyk luxusu vo vašom dome – stropné LED svetlo Lumenos Zaujímavé LED stropné svetlo Lumenos dômyselne kombinuje moderný dizajn s luxusným nádychom. Uprostred dosť puristickej lampy sú jemné kryštály, ktoré prispievajú k elegantnému vzhľadu. Po zapnutí svetla vzrušujúco iskria a vytvárajú tak pôsobivú atmosféru. Samotné svetlo je vytvárané integrovanou, energeticky účinnou technológiou LED, ktorá rovnomerne a bez oslnenia osvetľuje miestnosť teplou bielou farbou. Či už v obývacej izbe, jedálni alebo spálni – stropné LED svetlo Lumenos sa stáva absolútnym pútačom pozornosti kdekoľvek a kedykoľvek. Za týmto účelom je možné stlmiť svetlo, ale iba pomocou dodávaného diaľkového ovládača. Unikátny a žiadaný produkt máte možnosť kúpiť jednoducho tu a teraz na našom webe v obľúbenej sekcii stropné svietidlá! Máme pre vás úplne nové výrobky z tejto populárnej sekcie za priaznivú cenu! Ale to nie je koniec našej ponuky, u nás ponúkame viac. U nás v ponuke nájdete ďalšie vybrané kúsky od výrobcu Euluna. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Populárna značka medzi zákazníkmi Euluna má v ponuke prvotriedne výrobky.

Úplne jedinečný produkt Stropné LED svietidlo Lumenos s krištáľmi, hliník od popredného výrobcu Euluna ľahko môžete nájsť online za primerané peniaze. Práve možno objednať len za 549,90 EUR.