Stropné LED svietidlo Largo, osem-plameňové čierne

Čierne LED stropné svetlo Largo - 8-pl. žiaroviek s diaľkovým ovládaním LED závesné svietidlo Largo, ktorého osem LED svetelných prvkov je... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Largo
Značka: Euluna
319,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Čierne LED stropné svetlo Largo - 8-pl. žiaroviek s diaľkovým ovládaním LED závesné svietidlo Largo, ktorého osem LED svetelných prvkov je...

Čierne LED stropné svetlo Largo – 8-pl. žiaroviek s diaľkovým ovládaním LED závesné svietidlo Largo, ktorého osem LED svetelných prvkov je usporiadaných do skupín dvoch rôznych dĺžok na štvorcovom vrchlíku, poskytuje jasné LED svetlo pre vynikajúce osvetlenie miestnosti. Svetlo je vyžarované na veľkú plochu a veľmi príjemným spôsobom zosvetľuje obývacie izby a spálne. Teplá biela farba svetla významne prispieva k vytvoreniu útulnej atmosféry, diaľkové ovládanie, ktoré je súčasťou dodávky, umožňuje pohodlné ovládanie svetla. Výnimočný a žiadaný produkt je na získanie jednoducho tu na našich stránkach zaradený v rubrike stropné svietidlá! Teraz môžete kúpiť ostatné výrobky v spomínanej kategórii v zľave.

Tento výnimočný produkt Stropné LED svietidlo Largo, osem-plameňové čierne od spoločnosti so skvelým menom Euluna k dispozícii tu a teraz výhodne. Na zohnanie práve v akcii za 319,90 EUR.