Stropné LED svietidlo Largo, 3-pl., čierne

Largo - LED stropné svetlo s tým istým niečím Vďaka jemne zakriveným svetelným prvkom a farebnej kombinácii čiernej a bielej je stropné svietidlo... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Largo
Značka: Euluna
239,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Largo - LED stropné svetlo s tým istým niečím Vďaka jemne zakriveným svetelným prvkom a farebnej kombinácii čiernej a bielej je stropné svietidlo...

Largo – LED stropné svetlo s tým istým niečím Vďaka jemne zakriveným svetelným prvkom a farebnej kombinácii čiernej a bielej je stropné svietidlo Largo LED vizuálne zvýraznené na chodbe, ale aj v obývacích a jedálenských miestnostiach. Elegantne sa prispôsobí moderným štýlom vybavenia a poskytne príjemné svetlo bez oslnenia. Vďaka priloženému diaľkovému ovládaniu je možné Largo tiež stlmiť. V zľave produkt Stropné LED svietidlo Largo, 3-pl., čierne nájdete tiež na našich stránkach v populárnej kateogrii stropné svietidlá! Preskúmajte ďalšie kusy z tejto kateógrie za výhodnú cenu.

Tento akčný tovar Stropné LED svietidlo Largo, 3-pl., čierne od výrobcu so zárukou kvality Euluna dostanete práve dnes za výhodné peniaze. Akčná cena 239,90 EUR.