Stropné LED svietidlo Largo 3-pl. 83 cm hliník

Pútač pohľadov na strope každej izby! Stropné LED svietidlo Largo Toto stropné LED svietidlo sa perfektne hodí k všeobecnému osvetleniu, ktoré vás... viac informácií »
Stropné LED svietidlo Largo 3-pl. 83 cm hliník
Značka: Euluna
239,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Pútač pohľadov na strope každej izby! Stropné LED svietidlo Largo Toto stropné LED svietidlo sa perfektne hodí k všeobecnému osvetleniu, ktoré vás...

Pútač pohľadov na strope každej izby! Stropné LED svietidlo Largo Toto stropné LED svietidlo sa perfektne hodí k všeobecnému osvetleniu, ktoré vás presvedčí nielen svojím skvelým dizajnom, ale aj svojou úspornou LED technológiou. Skladá sa z pravouhlého stropného baldachýnu a troch jemne zakrivených, úzkych žiaroviek, ktoré sa pomocou bielych satinovaných difuzérov postarajú o rovnomerné a antireflexné osvetlenie. Stmievateľné je iba pomocou diaľkového ovládania, ktoré je zahrnuté v rozsahu dodávky.
Akčný a v zľave výrobok Stropné LED svietidlo Largo 3-pl. 83 ide nakúpiť ľahko tu u nás umiestnený v rubrike stropné svietidlá! Mrknite na skvelé produkty z tejto známej kategórie za super peniaze. V očiach zákazníkov popupárna značka Euluna obohatí vás prémiový sortiment. A tu je dôkaz! Náš sortiment je ale široký, U nás v ponuke totiž nájdete viac osvedčených výrobkov značky Euluna. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Často hľadaný tovar Stropné LED svietidlo Largo 3-pl. 83 cm hliník od poprednej spoločnosti Euluna jednoducho zoženiete v našej aktuálnej ponuke za výpredajovú cenu. Vo skvelej akcii za 239,90 EUR.